TATARI 58 ruumid 122-132

Üürile anda anda 532 ruutmeetrine äripind

Üürile antav pind asub Tallinna Kesklinnas, Bolti, Wise’i, Swedpanga, Tallinna Loomeinkubaatori ja Eesti Statistikaameti vahetus läheduses. Pakutava pinnaga samas hones asuvad erineva kasutusotstarbega üüripinnad, nagu näiteks kontorid, IT hub’id, spordiklubid, töötoad, laod, muusika- ja tantsustuudiod.

532,3 ruutmeetri suurune üüripind on kujundatud omanäolises, retrohõngulises tööstuslikus stiilis. Ruumid on hiljuti renoveeritud ja multifunktsionaalsete kasutusvõimalustega. Ruumi iseloomustavad kõrged laed, eraldatud tööalad, stuudioruum, koosolekuruum, puhkeala, avatud köök, laoruum, kolm tualettruumi ja saun koos duširuumiga. Pakutav pind on jagatud viisil, mis võimaldab samal ajal erineva sisuga tööde tegemist, kuid samas on tagatud avatud ruumilahendus.

Ruumide kasutuseesmärk:

Ruume saab kasutada IT hub’ina, meediaettevõtluseks, töötubadena, stuudiona, loft kontoritena jm. Kokkuvõtvalt on tegemist igati hubase ja kasutajasõbraliku ruumikompleksiga mis iganes töise keskkonna loomiseks.

Ühiskasutuses olevad ruumid, koosolekuruum ja allrentnikud:

Mugav, avatud kööginurk, tualetid, dušikabiin ja saun. Ruumikompleksis on omanäoline kooslus tööstuslikust retrohõngulisest stiilist, mis sisaldab endas tänapäevast hooldatud, töökindlat ja optimaalset tehnilist seadmestikku. Tegemist on paljude võimalustega, paindliku ja kulusäästliku “we work” stiilis pinnaga. Üüripinda on võimalik täiendavalt jaotada selliselt, et tekiks ruumi ka näiteks allrentnikele.

Kauba laadimisvõimalus otse tänavalt:

Ruumid asuvad Tallinna Tatari ärikvartali renoveeritud hoone esimesel korrusel sissepääsu võimalusega otse tänavapinnalt. Kuna ruumikompleksile on ligipääsu võimalus ka suuremate sõidukite/kaubikute jaoks, siis tagab see ka takistusteta kauba laadimise otse üüripinnale.

Kommunaalteenused:

Elekter – elektri tarbimise maht on piisav. Ruumis on eraldiseisev elektrikilp ja -arvesti.
Vesi – tsentraalne kanalisatsioon ja eraldiseisev veemõõtja.
Küte – elektriradiaatorid ja õhksoojuspumbad.
Kommunikatsiooni süsteemid – hoones on kiireks internetiühenduseks valguskaabel (Elisa, Telia).
Juurdepääs üüripinnale 24/7.
Kolm parkimiskohta üürihinna sees.
Lisainformatsiooni ja ruumiga tutvumiseks võtke meiega julgelt ühendust.

Ettevõttest
[VAR:ikoonirida]

Roosi OÜ | Tel: 605 7230 | E-post: katerina@roosi.ee