HOONE TATARI 58a

Üldinfo

Kinnistu pindala:    1 467 m2, millest  1 435 mon ehituse alune maa
Hoone pindala:       1 382,7 m2
Korruselisus:          2 korrust+hoone alune keldrikorrus

Hoone üldinfo

Hoone netopind on 1 382,7 m²  (2 korrust+keldrikorrus). Hoone 1. korrusel asuvad eraldi sissepääsuga garaažiboksid/laopinnad. Hoone 1. ja 2. korrusel asuvad erinevate suurustega büroopinnad. Lisaks eelnevale asub 2. korrusel ka  spordisaaliks kohandatud avar ruum. Hoone keldrikorrusel asub lasketiir. Hoone kõik sissepääsud on varustatud turvalukkudega. Hoonet on kaasajastatud aastatel 2016 kuni 2017.

 

Hoone süsteemide ülevaade

 

Küttesüsteem

Hoone ei ole ühendatud linna tsentraalsesse küttesüsteemi. Hoonet köetakse elektriga – radiaatorküte ja õhksoojuspumbad.

Vee- ja kanalisatsioonisüsteem

Hoones on toimiv veevarustus. Kaasaegsed üldkasutatavad tualetid on kõikidel korrustel

Ventilatsioonisüsteem

Sundventilatsioonisüsteemiga on varustatud kõik tualettruumid. Samuti omab eraldi ventilatsiooonisüsteemi lasketiir. Hoone teistes ruumides sundventialtsioonisüsteemi ei ole.

Tugevvoolu süsteem

Hoone peakaitsme suurus on 100A. Hoone elektrisüsteem on ajakohstatud. Kõikides üüriruumides on eraldi mõõtekilbid.

Nõrkvoolu sh turvasüsteem

Hoone on ühendatud kõikide kommunikatsiooniteenuste pakkujatega kiiret andmesidet võimaldava valguskaabli abil. Enamus hoone ruumidest on eeljuhtmestatud s.t. varustatud nõuetekohaste telefoni ja andmeside pistikutega. Turvasüsteemi on võimalik paigaldada vastavalt eraldi soovile. Hoone teatud ruumid on ühendatud turvasüsteemiga ja osades ruumides on automaatne tulekahju signalisatsioonisüsteem mida hooldatakse regulaarselt.

Enamus hoone ruumidest on eeljuhtmestatud s.t. varustatud nõuetekohaste telefoni pistikutega.

Kõik sissepääsu uksed on metallist ning varustatud turvalukkudega. Hoone teatud  sissepääsud on avatavad elektroonilise distantskiibi ja distantspuldi abil.

Ettevõttest
[VAR:ikoonirida]

Roosi OÜ | Tel: 605 7230 | E-post: katerina@roosi.ee