HOONE TATARI 56 - üürile anda bürooruum

HOONE TATARI 56 - üürile anda bürooruum

Üürile anda  Tatari tänava ärisektoris, uue Eesti Statistikaameti hoone ja Swedbank peahoone vahele jääval kinnistul asuvas büroohoones 57,2 ruutmeetri suurune büroopind.

 

Hoone on hiljuti renoveeritud ja varustatud tänapäevase turvasüsteemi lahenduse ja kommunikatsioonivahenditega (hoones on saadaval kiireks intenetiühenduseks nii Elisa kui ka Telia valguskaabel).

 

Ruumid on heas seisukorras – seinad on värvitud ja põrandakatteks laminaatparkett. Kolmanda korruse igas ruumis on eraldi konditsioneer (samuti toimib ventilatsiooni näol).

 

Kolmandal korruse üürnikel on võimalus kasutada privaatset terrassi, mis on ideaalne kasutamiseks suveperioodil. Korruse fuajees asub nurgadiivan, mis sobib kasutamiseks ettevõtte külalistele ooteruumina. Lisaks on korrusel ka hubane ja tänapäevane kööginurk.

 

Kommunaalteenused:

Elekter – hoone kõik ruumid on varustatud eraldi elektriarvestitega.

Küttesüsteem - hoonel on uus keskküttesüsteem.

 

Elektroonilise sissepääsusüsteemi abil on üürnikel ruumidesse vaba juurdepääs 24/7 (ukse avamiseks kasutusel sobilikud turvakiibid).

 

Parkimisvõimalus on eraldi tasu eest hoone ees või hoone taga asuvas sisehoovis.

Bussipeatus asub Tatari tänavast koheselt üle tee.

 

NB!! Antud ruumi netopinnale lisandub 15% üürniku poolt kasutatavate üldpindade näol.

 

Lisaküsimuste korral palun ühendust võtta. Olete oodatud huvi korral üüripinnaga tutvuma!

HOONE TATARI 56 - üürile anda bürooruum
HOONE TATARI 56 - üürile anda bürooruum
HOONE TATARI 56 - üürile anda bürooruum
HOONE TATARI 56 - üürile anda bürooruum
HOONE TATARI 56 - üürile anda bürooruum
Simple, yet really professionally explained web top hosting, I really enjoyed reading it. While searching for in depth information about hosting web top and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. They explained it in plain English with simple analogies, it makes website hosting best find http://www.araweb.co.uk/Web_hosting_the_best_5_in_UK_85.htm sure bet, I believe that web hosting in the UK proves results in short time for long time benefits. Take funny part is so their well-balanced approach to UK web hosting is what makes them outstandingly well-organized company. present some choices, which offer great quality web hosting in UK read this page about simple data storage plan here - data backup strategy plan or simple data backup strategy for beginners. Veebitekstide ja fotode jaoks on veebilehe valmistamine kõige otsesem võimalus nende nähtavaks tegemine kodulehe sisus. Tihti on küsitud, et mille poolest on hea kodulehe loomine erinev lehel veebilehekülje valmistamisest kirjeldatud kodulehtede loomise projektist. Algse kodulehe disaini ja programmeerimise juures on kindlasti oluline ka tekstide optimeerimine otsingute indekseeringutele, sellest on kirjutis otsingumootoritele veebilehekülje optimeerimisest ja sellest kuidas otsingumootoritele kodulehe raamistikku häälestada ning üldises plaanis kogu turunduse kodulehtede projekti tulemuslikkuse jaoks veebilehekülje tegemise kohta välja võiks näha ja kodulehe tegemise tellimise kohta on veel boonuseks selgitatud. Provider web hosting top service sitem see detailed list
HOONE TATARI 56 - üürile anda bürooruum
HOONE TATARI 56 - üürile anda bürooruum HOONE TATARI 56 - üürile anda bürooruum

Roosi OÜ,  Tel: 605 7230,  E-post: jekaterina[at]roosi.ee