HOONE 56 - üürile anda bürooruum

HOONE 56 - üürile anda bürooruum

Üürile anda  Tatari tänava ärisektoris, uue Eesti Statistikaameti hoone ja Swedbank peahoone vahele jääval hiljuti täielikult renoveeritud kinnistul asuvas büroohoones kolmandal korruselasuv 18,8 ruutmeetri suurune hubane büroopind.  

 

Tuba on väga heas seisukorras – seined on värskelt värvitud, põrandakatteks on laminaatparkett. Hoones on paigaldatud uus küttesüsteem ning kolmanda korruse tubades on eraldi konditsioneer (samuti toimib ventilatsioonina).

 

Kolmandal korruse üürnikel on võimalus kasutada privaatset terrassi, mis on ideaalne kasutamiseks suveperioodil.

 

Korruse fuajees asub nurgadiivan, mis sobib kasutamiseks ettevõtte külalistele ooteruumina.

 

Kommunaalteenused:

 

Elekter – hoone kõik ruumid on varustatud eraldi elektriarvestitega.

 

Küttesüsteem - hoonel on uus keskküttesüsteem.

 

Kommunikatsioonivahendid - hoones on saadaval kiireks intenetiühenduseks nii Elisa kui ka Telia valguskaabel.

 

Elektroonilise sissepääsusüsteemi abil on üürnikel ruumidesse vaba juurdepääs 24/7 (ukse avamiseks kasutusel sobilikud turvakiibid).

 

Parkimisvõimalus on eraldi tasu eest hoone ees või hoone taga asuvas sisehoovis.

 

Bussipeatus asub Tatari tänavast koheselt üle tee.

 

NB!! Antud ruumi netopinnale lisandub 15% üürniku poolt kasutatavate üldpindade näol.

 

Lisaküsimuste korral palun ühendust võtta. Olete oodatud huvi korral üüripinnaga tutvuma!

HOONE 56 - üürile anda bürooruum
HOONE 56 - üürile anda bürooruum
HOONE 56 - üürile anda bürooruum
HOONE 56 - üürile anda bürooruum
HOONE 56 - üürile anda bürooruum
HOONE 56 - üürile anda bürooruum
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found which web hosting is best and would like to share it with you. It may be not leisure reading, but the best web hosting is sometimes a little bit technical. I dont mind harder articles, because deeper truth is inside on their writings. The link is generally describing best website hosting, for reaching www.araweb.uk.co in the UK new knowledge about website hosting best is cool, specially if clear understanding for my websites are all up now and are not breaking down. therefore best web hosting website really matters, whatever they say! present some choices, which offer great quality web hosting in UK read this page about simple data storage plan here - data backup strategy plan or simple data backup strategy for beginners. Veebitekstide ja fotode jaoks on veebilehe valmistamine kõige otsesem võimalus nende nähtavaks tegemine kodulehe sisus. Tihti on küsitud, et mille poolest on hea kodulehe loomine erinev lehel veebilehekülje valmistamisest kirjeldatud kodulehtede loomise projektist. Algse kodulehe disaini ja programmeerimise juures on kindlasti oluline ka tekstide optimeerimine otsingute indekseeringutele, sellest on kirjutis otsingumootoritele veebilehekülje optimeerimisest ja sellest kuidas otsingumootoritele kodulehe raamistikku häälestada ning üldises plaanis kogu turunduse kodulehtede projekti tulemuslikkuse jaoks veebilehekülje tegemise kohta välja võiks näha ja kodulehe tegemise tellimise kohta on veel boonuseks selgitatud. Provider web hosting top service sitem see detailed list
HOONE 56 - üürile anda bürooruum
HOONE 56 - üürile anda bürooruum HOONE 56 - üürile anda bürooruum

Roosi OÜ,  Tel: 605 7230,  E-post: jekaterina[at]roosi.ee